9 trików na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma wypróbowanymi sposobami na to, żeby bardziej Ci się chciało i aby twoja i towarzyszki satysfakcja z seksu była dużo większa.

Przedstawiam kilka prostych wskazówek, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj swoją partnerkę
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wytwarzać hormony, które przysporzą się do wzmocnienia waszej więzi. Badania prowadzone za oceanem udowodniły, że kontakt fizyczny ożywia wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która scala pary ze sobą. Wynik jest jasny: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona na słońcu może podnieść ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o 69 % – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słońca obniża ilość melatoniny, hormonu, który obniża płodność i popęd seksualny. Światło z solarium też daje takie efekty.
3. Aranżuj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, że mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz czuły. Stwierdzili oni, iż filmy miłosne zwiększają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o 10 %. Najtrudniejszym twoim zadaniem będzie znalezienie takiego filmu, w trakcie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie i erekcje są kontrolowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy zajdzie tego rodzaju potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, że czujesz się odprężony, a do twojego penisa przypływa więcej krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z granatu
Na co dzień wypijaj szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, levitra
że owoc ten usprawnia przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego sprawia, że całujesz z większą namiętnością.
6. Wąchaj wanilię

Zapach wanilii skutecznie intensyfikuje przepływ krwi do penisa – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które relaksują oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej krępujące niż zaopatrywanie się w specyfiki na potencję.
7. Odżywiaj się prawidłowo
Jeśli facet je zbyt mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. Zatem należałoby włączyć do jadłospisu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij też o witaminie C, która powiększa stan oksytocyny w organizmie i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, utrudniając napływ krwi do penisa. Pewne doświadczenie dowiodło, iż już 2 papierosy mogą sprawić, iż erekcje staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy również o innych ujemnych atrybutach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra tanio