Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszy wzwód

Funkcjonuje parę łatwych metod, pozwalających wypracować mocniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem zadowalająco silna lub jeśli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu otrzymasz parę rozwiązań dla siebie.

Podajemy ci kilka łatwych metod, które pomogą ci osiągać mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe wskazówki na pewno ci się przydadzą!

Palenie surowo zabronione

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego cialis cena zmniejszenia rozmiarów twojego przyrodzenia oraz jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Niespiesznie i stopniowo powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w ludzkim układzie krwionośnym, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, iż maleje transport krwi do członka podczas seksu. Jeśli dotąd nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to niezbyt dobra okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza obniżoną wydolność erekcji. Jeżeli jesteś człowiekiem otyłym to wykazujesz też skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się również do chorób naczyń krwionośnych. Taki stan może także wpływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może kamagra być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wiedzie do zwiotczenia penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – zniszcz nadwagę.