Różne metody na bycie modnym

Sporo pań ma znaczne kompleksy na punkcie własnej wagi – w wielu przypadkach nie mają one żadnego odzwierciedlenia w świecie rzeczywistym, ale nie ma większego sensu się oszukiwać – całkiem często sytuacja jest taka, że faktycznie Polki mają nieco kilogramów za dużo. Na całe szczęście istnieją bardzo interesujące rozwiązania, które spowodują, iż można prezentować się o wiele szczuplej. Ba, w bardzo wielu przypadkach całkiem szczupłe kobiety przez beznadziejnie przystosowane ubrania mogą wyglądać na o wiele cięższe niż w rzeczywistości. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-159.html

Bez wątpienia ubrania powinny być jednokolorowe – naturalnie nikt nie mówi, że odpadają najróżniejsze odcienie takiego samego koloru, nie należy przesadzać, w tym aspekcie panuje akurat wolność wyboru. Oprócz tego niech odcień naszego stroju podkreśla naszą karnację, to wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie oraz bluzka o kolorze beżowym? To beznadziejne połączenie, które nie dość, iż prezentuje się niezbyt atrakcyjnie nawet na bardzo szczupłej kobiecie, to oprócz tego pogrubia.

W przypadku szerokich ramion należy unikać poduszek, najróżniejszych żabotów i falban. Jeśli zaś w rachubę wchodzą wąskie biodra i mocno rozbudowana klatka piersiowa, należy założyć na siebie szeroką spódnicę, na dodatek top wraz z dekoltem – w tak zwaną literę V. W bardzo wielu przypadkach kobiety chcą ukryć brzuszek, i nie tylko jeśli spodziewają się dziecka. W owym celu warto założyć spódniczkę bez kieszeni, a także większych rozmiarów bluzkę. Chociaż ostatnio panuje swoista moda na duże pośladki, to jednakowoż jeżeli któraś z kobiet pragnie takowe ukryć, musi zakładać spodnie poniżej talii, oczywiście mowa w tej chwili o spodniach z paskiem. No i oprócz tego szpilki – nie są komfortowe, lecz przynajmniej powodują, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl
kilka kilo lżej.