Xtrasize – pigułki na powiększanie męskości

Xtrasize to tabletki, jakie zajmują sprawić, że penis weźmie na odległości oraz grubości. Robią na wartości poprawy przepływu krwi oraz powiększenie chłonności ciała jamistego, z którego przygotowany jest męski penis. Dzięki temu długość oraz grubość członka ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze rezultaty mają pojawić się po kilku dniach również powinna to żyć zgodniejsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 prostych do przyjęcia kapsułek oraz starcza na 2 miesiące terapii. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można zdobyć wyłącznie przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na sytuacje znajdziesz baner dzięki któremu pozwalasz Xtrasize w przyzwoitszej cenie.

Xtrasize – jakie efekty można uzyskać po terapii

Tabletki na powiększanie członka Xtrasize powinny w centralnym miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o około 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie terapii przez drugie 2mc jest zrobić, iż penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera jedynie naturalne składniki. Trudno znaleźć na ścianie producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „jest przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę naturalnych składników, które wprowadzane są z lat”.

Głęboko na podstronach szukamy informację, że w porządek tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto oraz l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest wygodny?

Medykament ten stał zbadany oraz dopuszczony do biegu na terenie Unii Europejskiej. Jest jakieś certyfikaty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co dobrze – przeszukując internet w poszukiwaniu myśli o tych tabletkach nie natknęliśmy się na reklamy informujące o pojawieniu się jednych większych zysków ubocznych towarzyszących terapii.

Tabletki mają w naszym składzie wyłącznie naturalne składniki a możliwość pojawienia się efektów ubocznych jest wyjątkowo bardzo ograniczona.

tani Xtrasize

tani zytax

tani Vigrax