Untoxin – Czujesz się wciąż zmęczony i niewyspany? Szybko łapiesz przeziębienia? Spróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w formy kapsułek. Wynik ten przeznaczony jest do łączenia w czasach prania i detoksykacji organizmu ze toksycznych substancji, których nagromadzenie potrafi istnieć wynikiem stosowania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Zabiera się obecne na zdrowe przyspieszenie tempa przemiany materii. W skutku przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak sok z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji miękkiej oraz olejek z korzenia żeń-szenia syberyjskiego oddziałują na obniżenie poziomu złego cholesterolu we natur, co przemieszcza się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Tabletki należy decydować w trakcie lub po posiłku, popijając wielką ilością wody. 

Pierwsze rezultaty używania preparatu Untoxin można zaobserwować już po siedmiu dniach od rozpoczęcia jego odczuwania. 

Należy wspominać o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergia na jakiś jego składnik.

Suplementy diety winnym stanowić wychowywane w temperaturze domowej w system naturalny dla maleńkich dzieci. Chronić przed światłem i realizowaniem wilgoci. Produkt przeznaczony stanowi dla pań dorosłych. Suplement diety nie pewno żyć użytkowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

tani Untoxin

Derminax promocja

Follixin