Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja znajoma nie stanowiła w duzi zaspokojona? Kobiety chcą sporo czasu, by odczuć całkowitą zabawę z stosunku i doświadczyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co wiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja kobieta starała Ciż się powiedzieć, iż owo nie problem, to tenże wiesz, iż nie udało Ciż się jej w wszyscy zaspokoić. Jeżeli sprawia Ci się to zwłaszcza, ona prawdopodobnie w tyle stracić cierpliwość.

Długi seks umieszcza się być kluczem do właściwego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym znajomym, jeżeli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na szczęście istnieje sposób, który dokładnie rokuje. Niewykluczone, że ze prostą żoną w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą przejść do historii.

Formuła Climax Control może wywołać, że będziesz w bycie dłużej uprawiać sex niż przed przystąpieniem kuracji. Ten kolejny czas ma nadzieję zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to wkrótce już nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uważał nadzieja kontynuowania zabawy (jeżeli tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Potrafisz nim kierować. Tylko nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić seks tak długo jak marzy o tym Twoja partnerka.

climax control

Derminaks

Femmax