TriApidix300 – Pragniesz pozbyć się niepotrzebnych kilogramów? Sprawdź ten niekonwencjonalny środek juz dziś!

Suplement TriApidix300 poświęcony stanowi dla kobiet odchudzających się, które potrzebują pozbyć się nadmiernych kilogramów oraz monitorować wagę.

TriApidix30 metabolizm i przynosi, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 pomaga jeszcze w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, wyciąg z młodej herbaty 55% EGCG, ekstrakt z trudnej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, wyciąg z guarany 22%, wyciąg z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zamknięte w produkcie to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno podejmować się tak, jak poradził lekarz czy zgodnie z nowościami widocznymi na ulotce.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do użytkowania w czasie dnia co dwie pigułki – rano oraz wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem bądź farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergię na wszystek składnik produktu. Preparatu TriApidix300 nie należy wykorzystywać w stopniu ciąży oraz podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy gromadzić w mieszkaniu ważnym dla niemowląt. Przed użyciem należy przetestować datę sile na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać zapraszanej do spożycia w układu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą stanowić dawane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Triapidix300

Ultra-Slim