Untoxin – Oczyść swój orgranizm i poczuj się znacznie lepiej! Dziś jest to wyjątkowo proste z Untoxin!

Untoxin to suplement diety w istoty tabletek. Materiał ten dedykowany jest do używania w terminach oczyszczania i detoksykacji organizmu ze toksycznych substancji, których nagromadzenie prawdopodobnie być wynikiem stosowania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Miesza się wtedy na swobodne przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie pigułek może służyć redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, wyciąg z korzenia lukrecji lekkiej i ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego oddziałują na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we natury, co przenosi się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Pigułki należy korzystać w trakcie albo po posiłku, popijając wielką miarą wody. 

Początkowe efekty zażywania preparatu Untoxin można stwierdzić już po siedmiu dniach z przygotowania jego odczuwania. 

Należy mieć o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergia na wszelki jego składnik.

Suplementy diety powinny być przetrzymywane w temperaturze domowej w środek niedostępny dla maleńkich dzieci. Zabezpieczać przed promieniowaniem oraz leczeniem wilgoci. Produkt przeznaczony jest dla kobiet dorosłych. Suplement diety nie zapewne być brany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

AcaiBerry Extreme

African Mango