Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze wyeliminuj smutki, przygnębienia oraz nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest samotnym z najekonomiczniejszych oraz najczęściej wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma wymowną symbolikę: czerń odpycha zło i zmartwienia, biel wzmacnia szczęście oraz zajmuje pozytywną energię.

Świeca wytwarzana jest ręcznie z naturalnego wosku, posiada knot nasączony olejkami i wyciągami z bardzo skutecznych ziół oraz roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału potrzebna istnieje wyjątkowo odpowiednia formuła, która była stosowana już w starożytności; to swoiste zaklęcie ochronne, które nasza zabezpieczać przed niekorzystną aurą z zewnątrz, nieszczęściami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest robienie wielowymiarowe. Nie tylko chroni przed zniszczeniem oraz oczyszcza, lecz też unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa ogromną działalność w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha oraz odprężenia umysłu, co we obecnym świecie jest szczególnie trudne. I sam proces odprawiania rytuału wymaga jedynie paru przygotowań: właściwego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, które mogłyby rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Potem należy zaledwie skupić się na końca, który potrzebujemy spełnić dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic

KankustaDuo

KneeActive Plus