Ling Fluent – natychmiastowe rezultaty i szybka nauka języka obcego. Przetestuj to już teraz!

Istota działania Ling Fluent jest bardzo praktyczna: wystarczy uruchomić program, a następnie wyciągnąć z listy dostępnych slangów ten, którego naukę chcemy zacząć. Aplikacja sam wyświetli nam dopasowane zestawy nowych słówek, które pogrupowane są w intuicyjne kategorie np. zdrowie, praca, rodzina, ułatwiające całościową naukę. I po chodzi tylko postępować razem z wytycznymi na ekranie – poznając nowe słówka, zapoznając się ich wykorzystania w właściwych zdaniach również w rezultacie myśląc ich polskie znaczenie.

Opracowana przez fachowców metoda nauki Ling Fluent to funkcjonalny także daleko precyzyjny środek na zapoznanie szerokiego słownictwa w obcym języku, natomiast dzięki czemu na swobodne i bezproblemowe porozumiewanie się nim na wakacyjnych wyjazdach bądź w toku zagranicznej pracy. Co ważne, metoda stosuje na uczniów w wszystkim wieku; nie posiada i znaczenia, czy tylko zaczynasz naukę danego języka, czy same cierpiał z nim już do tworzenia – twórz jest publiczny i dlatego właśnie wyśmienicie działa nawet na twarze, które tworzą umiejętność w zaawansowanym wieku.

Wykorzystanie multimedialnej platformy e-learningowej również działa na efektywność stosowania metody, ponieważ nauka kolejnych słówek wydaje się bardziej atrakcyjna, ładna i zróżnicowana. Dodatkowo można także na bieżąco sprawdzać stan swojej umiejętności i dokonane postępy, natomiast przez powtarzanie ćwiczeń efektywnie utrwalać nowe słowa oraz wynosić się ich odczuwać w normalnej międzyludzkiej komunikacji.

Ling Fluent

Multilan Active

Perle Bleue