Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych i dobrodziejstwo wynikające z znacznych elementów wzmacniających, jakie kryją się w tamtym serum sprawiają, że tylko po pierwszej aplikacji może oraz czuć różnicę. To doskonała formuła, która skupia się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w prawidłowych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia budowę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To a wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skorelowanych spośród nimi pomoce. Ekstrakty z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży wprowadza do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C i E efektywnie ochrania włosy przed negatywnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co liczy niezbyty dowód iż warto zaczerpnąć z atutów tego surowca osobiście.

Vivese Senso

ProEngine Ultra

Revitalum Mind-Plus

Vivese Senso-Duo Shampoo