Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz preparatu, który rozwiąże ten kłopot i poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się dziś nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością prawdopodobnie stanowić zła dieta i niskie nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który poprawia ich profil i strukturę. Dzięki właściwie dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie kształtują się i dla kobiet, jak też dla ludzi, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że każdy olejek i wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, oddziałując na następny element włosa:

– skłaniając go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Wspomagają w obecnym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dziś owe segmenty przesądzają o dobrym funkcjonowaniu środka a zawierają całe stanowisko w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, oraz co wewnątrz tym idzie, nawet do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese