Doskonała pasta, która uczyni cuda!

Whitify Carbon – czerń i biel to zgrany duet
Większość past do zębów widocznych na placu oferuje czyszczenie, ochronę przed próchnicą, eliminację bakterii i przyjazne wpływanie wybielające. Są wsparte na zbliżonych do siebie składach. Choć stanowią podstawę higieny jamy ustnej, że znaleźć pośród nich pastę typowo wybielającą. Warto zatem sięgnąć po Whitify Carbon. Jej najistotniejszym punktem jest aktywny węgiel, jaki z jednej strony nadaje paście czarną, smolistą barwę, z drugiej gwarantuje nam dobrą biel zębów.

Czerń, jaka zapewnia biel!

Że wiesz, że węgiel aktywny jest wspaniały przy kłopotach żołądkowych. Ale czy wiesz, że znakomicie zbiera się też przy usuwaniu przebarwień?

Struktura węgla aktywnego jest miękka i zatem przedstawia on świetne właściwości absorbcyjne. Węgiel po prostu „wprowadza” w siebie wszystkie zanieczyszczenia, wynosząc je z Twoich zębów i zapewniając blask Twojemu uśmiechowi. I ochrania zęby przed bakteriami.

Węgiel aktywny, mimo swojej wysokiej skuteczności, jest niebezpieczny dla Twojego szkliwa. Nie ściera go także nie niszczy.

Papierosy, wino, kawa, herbata – aktywny węgiel poradzi sobie tak toż dobrze z wszelkim przebarwieniem.

Najkorzystniejsze składniki

Stosujesz pasty do zębów od dzieciństwa. Ale czy dziwił się co się w nich ukrywa? Czemu tak mało się o tym występuje? Potrafi istnieje właśnie zatem, że niektórzy… nie uznają się czym pochwalić? My jesteśmy godni, że znamy dla Ciebie skład pełny dobrych pierwiastków.

Uwodniona krzemionka

Substancja, jaka w dyskretny sposób, ale dobrze czyści Twoje zęby i wspiera w usuwaniu płytki nazębnej, jeszcze w szerocy bezpieczna.
Węgiel aktywny

Jak wspomnieliśmy, jest znakomite właściwości absorbcyjne, ponadto zapobiega rozwój bakterii próchniczych w jamie ustnej oraz zapobiega powstawaniu przykrego zapachu.
Mentol

dzięki niemu po wykorzystaniu Whitify Carbon przez długi godzina będziesz zajmować się świeżym oddechem.

Wyciąg z sosny śródziemnomorskiej

jest robienie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne.
Chloroheksydyna

hamuje powstawanie kamienia nazębnego. Wykazuje wpływanie bakteriobójcze.
Ksylitol

Możesz go znać ze lekkiego smaku, a ma i odpowiednie działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. To Twoja tarcza przed próchnicą: ksylitol blokuje progres bakterii powodujących ubytki. Równie istotne znaczy wtedy, że przywraca zasadowe pH w jamie ustnej i dodaje produkcję śliny.

Whitify Carbon
www.whitifycarbon.com