Niekonwencjonalny produkt, który został opracowany z myślą o Tobie!

Whitify wybiela zęby, dzięki bezpiecznemu żelowi wybielającemu.

Wprowadzona w zespole LED-owa lampa aktywuje pierwiastki żelu i przyśpiesza proces wybielenia. Wystarczy 6 dni, abyś zmieniłem swój wygląd!

Żel zawiera m.in. sodę oczyszczoną. Dodatek naturalnych ekstraktów, jak sok z liści aloesu czy ekstrakt z nasion granatu chroni zęby przed bakteriami. Mentol perfekcyjnie odświeża oddech.

W współczesnym żelu nie znajdziesz nadtlenku wodoru (hydrogen peroxide), często używanego w pozostałych środkach. Toż bardzo poważna substancja, która potrafi nieprzyjaźnie wpłynąć na szkliwo zębów, toteż postawiliśmy na dużo wygodne, lecz jednocześnie skuteczne pierwiastki.

Uznany przez dentystów

„Jestem dentystką z 20-letnim stażem. Cały czas się szkolę i podejmuję twoje kompetencje, a konkretnie, przez ostatnie każde lata zamieniłoby się dużo wielu i co chwila pojawiają się nowe wynalazki i znalezienia. Ostatnio na zebraniem w Niemczech dowiedziałam się o Whitify, czyli zestawie do swego wybielania zębów. Sprawdziła go a byłam zaskoczona efektami! Whitify wybielało zęby chociażby skuteczniej niż zabiegi dentystyczne, a dodatkowo popularnej a bez skutków ubocznych! Właśnie w naszym gabinecie też zaczęłam używać Whitify i opowiadam o nim bliskim pacjentom.”

Najczęściej stosowane pytania:

1. Czy moje zęby staną się bardziej wrażliwe po stosowaniu Whitify?

Nie powinno do tego osiągnąć. Whitify zostało stworzone tak po to, żeby podarować Ci śnieżnobiałe zęby bez zbędnej wrażliwości. Trzeba ale pamiętać, że każdy jest osobisty i u niektórych może pojawić się lekkie uczucie wrażliwości. Jest ostatnie naturalne.

2. Piję kawę oraz herbatę, palę papierosy, piję czerwone wino. Czy Whitify pomoże mi wybielić zęby?

Tak! Whitify efektywnie wspomaga pozbyć się przebarwień spowodowanych stosowaniem takich używek.

3. Moje zęby były się przebarwione po wykorzystaniu leków. Czy Whitify jest dla mnie?

Whitify poradzi sobie z gładkimi i średnimi przebarwieniami spowodowanymi stosowaniem tetracyklin. Natomiast nie zalecamy wykorzystywania przy dużych przebarwieniach tetracyklinowych.

4. Który jest skład żelu?

W żelu wykorzystaliśmy drinki z najprawdziwszych momentów wybielających zęby, które także umożliwiają bezpieczeństwo, działając odpowiednio delikatnie. Dodatek naturalnych ekstraktów, jak wyciąg z nasion granatu działa ochronnie na zęby. Wyciąg z liści aloesu jest służenie przeciwbakteryjne. Mentol perfekcyjnie odświeża oddech. Pełny skład żelu to: Propylene Glycol Glycerol, Deionized Water, Sodium Bicarbonate, Xanthan Gum, Aloe Leaf Juice, Carbomer, Menthol, Citric Acid, Sodium Chlorite, Pomegranate Seed Extract, Chamomile Flower Extract.

5. Przez jaki okres stosować Whitify?

Stosuj Whitify przez 6 kolejnych dni, po pół godziny.

6. Żel mi się skończył, czy mogę dokupić same opakowania?

Oczywiście, znajdziesz spożywa w naszym biznesie.

7. Jakie zadania spełnia LED-owa lampa?

Lampa znacząco przyśpiesza wybielające wpływanie żelu. Co prawda sam żel wystarczy, żeby przekazać Ci konieczne wyniki, ale lampa zupełnie je przyśpieszy. Jeśli to potrzebujesz zauważyć efekty szybciej, czerp z lampy, zwłaszcza iż jej kierowanie jest w całości bezpieczne.

8. Jak zasilana jest LED-owa lampa?

Lampa zasilana jest za usługą baterii. Znajdują się one w produkcie lampy, przed pierwszym użyciem trzeba wziąć plastikową przesłonę, która oddziela baterię.

9. Czy toż stosowanie lampy może wybielić zęby?

Nie, żeby wybielić zęby potrzebne jest użytkowanie żelu.

10. Jak często trzeba powtarzać zabieg wybielania?

Częstotliwość chce z Ciebie. Kiedy uznasz, że Twoje zęby powtórnie potrzebują wybielenia, zacznij znowu używać Whitify. Klienci zwykle powtarzają proces wybielania co 3-6 miesięcy.

11. Czy żel posiada fluor?

Nie, swój materiał nie zawiera fluoru.

12. Czy mogę wybielać koronki przy pomocy Whitify?

Bynajmniej nie, Whitify nie dostarcza do wybielania koron zębowych.

13. Czy mogę pobierać z zestawu, mając system na zębach?

Nie, nie zalecamy takiego podejścia.

14. Czy można korzystać żel, jak zawiera się plomby?

Oczywiście. Plomby nie przeszkadzają w użytkowaniu Whitify.

15. Czy powinienem umyć zęby po wdrożeniu środka?

Tak, zalecamy takie wyjście.

Whitify new

{Whitify24.com|Whitify24.com|www.Whitify24.com|http://Whitify24.com|http://www.Whitify24.com|https://Whitify24.com|wikipedia.com|google.com|www.Whitify24.com)