Nowoczesny produkt, który zapewni niesamowite efekty!

Whitify Carbon pomoże nam odzyskać śnieżnobiały uśmiech bez potrzeby przedstawiania się na miłe i czasochłonne zabiegi stomatologii estetycznej. Stanowi więc skomplikowana czarna pasta do zębów, której trzon jest aktywny węgiel bezlitośnie rozprawiający się z trudnymi przebarwieniami i biegającymi w jamie ustnej bakteriami. Whitify Carbon niewątpliwie zainteresuje wszą kobietę, która zamierzałam prostym, popularnym sposobem poprawić odcień naszych zębów na bielszy, nawet o parę tonacji, jak też wyzbyć się nieestetycznych zabarwień.

Grupa osób nie jest spełniona z wizerunku naszych zębów. Niejednokrotnie mimo skrupulatnej opieki i używania popularnych past do zębów lub innych preparatów o właściwościach wybielających, nasze zęby i tak bardzo opornie działają na jakości doprowadzenia ich do perfekcyjnego wyglądu. Nalot i przebarwienia często są zbyt ostre i zbyt mocno zintegrowane ze szkliwem, by podarować się zlikwidować przeciętnemu specyfikowi.

Jednakże pojawiła się ostatnio na zbycie rewolucyjna pasta do zębów, jaka może posłużyć zażegnać kłopoty z trudno usuwalnymi przebarwieniami oraz kolorytem zębów dalekim od idealnej bieli. Pasta ta prowadzi mnogość pokrewnych środków pod względem bogactwa pierwiastków aktywnych oraz mocy działania. Posiada węgiel aktywny, który o moc sprawniej wychwytuje i zmienia zabrudzenia i osady, dając efekt nieskazitelnie dobrych i białych zębów. Istnieje obecne Whitify Carbon.

Pasta Whitify Carbon, kiedy na zaawansowaną pastę do zębów przystało, wykazuje wielotorowe wpływanie, tym jedynym nie tylko poprawia estetykę uzębienia, lecz jednocześnie wszechstronnie pyta o zdrowie jamy ustnej. Do spektrum działań Whitify Carbon należą:

oczyszczanie zębów z kamieni i przebarwień, powstających między różnymi na produkt palenia papierosów, picia kawy, mocnej herbaty, soków owocowych również innych czynników;
ochrona szkliwa przed dalszym powstawaniem przebarwień i gromadzeniem się nalotu nazębnego;
zmiana białego czy żółtawego odcienia zębów na znacząco bielszy;
usuwanie bakterii i grzybów panujących w jamie ustnej;
ochrona zębów przed próchnicą;
hamowanie rozwoju kamienia nazębnego;
regulowanie poziomu pH w ustach;
odświeżanie oddechu na daleki rok.

Whitify Carbon – skład

Węgiel aktywny to pierwszy składnik pasty do zębów Whitify Carbon. Nie znaczy wówczas wprawdzie zwyczajny węgiel, ale węgiel o odpowiednio dobranym stężeniu i sile cząsteczek, oczywiście taki, który istnieje potrzebny do efektywnego usuwania zarówno płytki nazębnej, jak i zachowanych przebarwień z dziedzin naszych zębów. Węgiel aktywny z szeroką skutecznością pochłania zobaczone na twej drodze zanieczyszczenia, idąc do codziennego zanikania zmian barwnikowych.

Kolejny element pasty Whitify Carbon to uwodniona krzemionka, która dynamicznie ściera z dziedziny zębów wszystkie osady, tym samym oczywiście je pierze i poleruje. Co więcej, krzemionka reaguje na szkliwo w szkoła wzmacniający i wybielający. W paście Whitify Carbon znajdziemy również ksylitol, który wykonywa tutaj rolę zabójcy bakterii oraz grzybów i blokera próchnicy.

Kolejny fragment to chloroheksydyna – substancja pamiętająca o zdrowie naszych dziąseł, a wraz zwalczająca płytkę bakteryjną i utrzymująca przed powstawaniem kamienia nazębnego. Nie brakuje tu również antybakteryjnego i przeciwzapalnego ekstrakcie z sosny śródziemnomorskiej oraz odświeżającego i orzeźwiającego mentolu.

Skład pasty Whitify Carbon jest jednoznaczny, krótki i lekki. Nie odnajdziemy w nim niebotycznie długiej listy chemicznych substancji o trudnych firmach i niejasnym działaniu. W niniejszym sukcesu wszystko wiemy od Oraz do Z – parę komponentów wszechstronnie pamięta o zdrowie i higienę zębów i jamy ustnej, i przy okazji, a że przede wszystkim, naprawia niedoskonały stan naszych zębów, sprawiając je białymi, gładkimi, lśniącymi, pozbawionymi zabarwień.

Whitify Carbon past
google.com