Zadbaj o własne zęby i ofiaruj sobie piękny uśmiech!

Aktywny węgiel, który zlikwiduje wszelkie przebarwienia z Twoich zębów!

Zmień swój charakter i pokaż swoją drugą osobę! Czarna pasta do zębów z węglem aktywnym da Ci odpowiedni, śnieżnobiały uśmiech, którego wszystek będzie Obecni zazdrościł!

Pasta do zębów Whitify Carbon:

ekspresowo oraz bez kłopotu usuwa przebarwienia po kawie, papierosach, herbacie, winie itd.
daje pełną kontrolę przed nowymi przebarwieniami
łagodna dla szkliwa
ochrania przed próchnicą

Że wiesz, że węgiel aktywny jest wyjątkowy przy problemach żołądkowych. Ale czy wiesz, że doskonale sprawdza się te przy usuwaniu przebarwień?

Struktura węgla aktywnego jest miękka i dlatego wykazuje on świetne właściwości absorbcyjne. Węgiel po prostu „wprowadza” w siebie wszelkie skażenia, wynosząc je z Twoich zębów i pozwalając blask Twojemu uśmiechowi. Ponadto ochrania zęby przed bakteriami.

Węgiel aktywny, pomimo mojej wysokiej efektywności, jest niewielki dla Ludzkiego szkliwa. Nie ściera go zaś nie niszczy.

Papierosy, wino, kawa, herbata – aktywny węgiel poradzi sobie tak toż tak z dowolnym przebarwieniem.

Śnieżnobiały uśmiech
to jedynie początek!

Whitify Carbon uznaje zbyt zadanie przede wszystkim wybielić Twoje zęby, jednak gdyby planujesz po prostu zadbać o nasze zęby w wszechstronny sposób, to nie zawiedziesz się. Skład pasty został dopełniony w współczesny metoda, aby przy jej usłudze troszczyć się o jakiekolwiek najważniejsze części zdrowych zębów:

uśmiech bez przebarwień
ochrona przed próchnicą
świeży oddech
ochrona szkliwa
pełne bezpieczeństwo

Czy wiesz, że nadmiar fluoru może istnieć poważny? A przecież powodujesz go nie jedynie z pastą do zębów, ale także z naturalnym pożywieniem, wodą itd. Czy masz gwarancja, iż nie przekraczasz bezpiecznych norm?

W paście Whitify Carbon zwolnili z fluoru. Dodaliśmy za to kolejne pierwiastki, które podobnie dobrze chronią Twoje zęby przed bakteriami i co za tym idzie, przed próchnicą, np. ksylitol.

Nie nie stosowałeś czarnej pasty?

Obawiasz się, że potrafi pobrudzić Twoje ubranie? Skład Whitify Carbon dobraliśmy w niniejszy ćwicz, by nie zostawiała śladów – znacznie chętnie wyeliminujesz ją z ubrania lub umywalki. Już po pierwszym umyciu zębów zobaczysz, że umiesz ją przyjmować bez obaw!

Wykorzystywany przez najbardziej
profesjonalnych dentystów!

„Przebarwienia na zębach to kłopot, który tak potrafi popsuć zabawę z działania. Wiem o tym, skoro jestem dentystą od kilkunastu lat a pacjenci nieraz mówili mi jak przebarwienia oddziałują na ich samopoczucie. Dobrze, że teraz odda się spośród obecnym konkurować rzeczywiście skutecznie za usługą pasty z węglem aktywnym Whitify Carbon. Mówię ją tym pacjentom i przeważnie jestem spokojny, gdy widzę, jak odmienił się ich kształt i jak wpłynęło toż na przyrost ich pewności siebie. Pastę Whitify Carbon chcę pochwalić same za to, jak dużo przeciwdziała próchnicy. Sądzę, że każdy będzie usatysfakcjonowany, jeżeli skorzysta z tejże pasty.”

Whitify Carbon new
www.whitifycarbon.com