Śniłeś o wspaniałej sylwetce, jednakże ciężko o taki efekt? Przetestuj nowoczesnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zamyka produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najzdrowsze aktywne składniki traktują Ci pewność, że Twój testosteron, na jaki właśnie mocno pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

SKUTECZNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ rezultaty swoich treningów. Cerberus da Ci wykuć mięśnie ze zwykli oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie wagi i wartości jeszcze nigdy nie było oczywiście przyjemne oraz duże.
Cerberus

Jeśli zależysz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że stoi enzym, aromataza, który pozwoli na zmianę androgenów (w ostatnim testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym ów istnieje to Twoim wrogiem. Cerberus jest korzystnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zauważysz jak dostosowuje się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu rozwoju we krwi
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która zajmuje produkcję estrogenu i rozwija poziom testosteronu na znacznym stopniu. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj wraz z środkiem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak młody chłopak funkcjonował w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Pokazało się, że ma zdolności do polepszania mojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad własnym mięsem i doborem prawidłowej diety nauczyły go jako prawidłowo troszczyć się o siebie. Tę naukę przekazuje naszym podopiecznym.

Cerber to silny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol pomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )