Spowoduj, iż kobiety będą się o Ciebie zabijały!

Alluramin to feromony dla gości. Ich zespół jest w pełni naturalny, dzięki czemu można je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin korzystnie działają na wzbudzanie pożądania seksualnego i atrakcyjność mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, które są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich wpływanie dopomoże wykreować atmosferę zaufania i planowania, w jakiej pozostałe osoby będą Obecni dużo życzliwe i uległe. Działanie feromonów jest absolutnie czyste oraz małe, ze powodu na to, iż są to bezwonne substancje. Wynoszą one nie tylko sposób do sukcesu na randce, czy imprezie, a ponadto w handlu- z możliwością uzyskasz pozycję lidera i przygotujesz aurę bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych osób w towarzystwie
zostaniesz w skóry dominatora i prowadzącego
będziesz tworzyć pożądanie
nabierzesz większej swobodzie siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi ludźmi
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe trasy i osiągniesz przychylność nowych typów

Wykorzystywanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w pomieszczeniach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony realizują przez około 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” uznaje się z języka greckiego, a dokładniej mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w przełożeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi chodzącymi do rodziny infochemicznej, które właśnie siedzą w odpowiednim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Okazuje się natomiast, iż substancje też nie posiadają małego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają podstawowe pozycje w częstym byciu każdego człowieka m.in. wyrażają dominację i osiągną na przyznanie się spośród otoczenia, znamiennie oddziałują na pewność siebie, a i – co dla części jest najistotniejsze – efektywnie przyciągają płeć przeciwną. Oddziaływanie feromonów rozpoczyna się w okresie, kiedy przyjadą do narządu nosowo-lemieszowego, otrzymującego się w jamie nosowej.
Jak postępują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te związki chemiczne zatrzymują się atrybutem atrakcyjności, efektywnie przyciągają do nas płeć przeciwną i uczestniczą w dotykach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych informacji na swój problem otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie impulsy są już kierowane dokładnie do podwzgórza mózgu, w jakim formują się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów kończy się a w polskiej podświadomości.

alluramin

www.Alluramin24.com