Świetne rezultaty przy niewielkim wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
spory efekt treningów
najdoskonalsza klasę materiałów
przypływ mocy i energie
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ POSTAĆ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura istnieje w zasięgu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją chęć i wielkość mięśniową. Toż szczególnie efektywny i mocny środek dostępny dla każdego, kto potrzebuje zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która uzna Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najgenialniejsze wyniki ruchów i poczuj różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie występował na straży Twojego testosteronu. Znaczy to odpowiednie korzyści. Sprawdź gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wielkości i mocy jeszcze zupełnie nie istniałoby tak oczywiste oraz mocne. Będziesz posiadał pewność, że testosteron nie zamieni się już nie w estrogen. Użytkowanie Cerberusa zgodnie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do tworzenia Kimery. Spośród nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty sportów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na działalność i wejdź na inny poziom ćwiczeń. Kimera to ważniejsza skalę i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin oraz minerałów, stworzony specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i zrób to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pozytywnie na zyski treningów. Zwiększ sprawność fizyczną choćby o 30%. Szybciej budź się po każdej morderczej rywalizacji a czy skłonny do innego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Dobrze znasz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to też dokonany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najkrótszym szczególe. Niestety będziesz znał żadnych wątpliwości jak podawać suplementy, co zjadać oraz kiedy ćwiczyć, aby polepszyć organizację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Efekty będą znane już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )