preparaty na potencje

Zaburzenia erekcji można przyznać za wczesny sygnał schorzeń układu sercowo-naczyniowego.

Zaburzenia erekcji? Wtedy widać być cukrzyca

Dowiedziono, iż zaburzenia erekcji mogą wyprzedzać o niemało lat (2-4 lata) pojawienie się objawów choroby wieńcowej. Tętnice prącia są bowiem średnicę 1-2 mm i wcześniej ulegają zwężeniu od tętnic wieńcowych ( 3-4 mm średnicy) lub szyjnych ( 5-7 mm ).

Zaburzenia erekcji i choroba wieńcowa mają liczne czynniki ryzyka: nadciśnienie tętnicze, cukrzycę, otyłość, zaburzenia lipidowe ( podniesiony poziom cholesterolu oraz kwasów tłuszczowych ), nikotynizm, które prowadzą do zniszczenia śródbłonka naczyniowego. W efekcie w naczyniach krwionośnych przyrządza się zbyt mało substancji rozszerzających naczynia, oraz za ocean substancji o profilu prozakrzepowym, co jedzie do wymiany miażdżycowej naczynia i sztywności tętnic.

Efekt końcowy zależy od tempa następujących zmian: zaburzenia erekcji, choroba wieńcowa, zawał lub udar.
Jak mężczyzna ma nadciśnienie…
http://www.impotencyherbs.com
Nadciśnienie tętnicze istnieje niepowtarzalnym wielkich czynników etiologicznych występowania zaburzeń erekcji. U dorosłego odsetka chorych (43 proc. – 68 proc.) z zaburzeniami erekcji współistnieje nadciśnienie tętnicze.

W otoczeniu statystycznym 2 na 3 pacjentów z nadciśnieniem tętniczym że planować zaburzenia wzwodu.

U większości panów istnieje ono aktywnym czynnikiem wystąpienia zaburzeń erekcji, natomiast porusza się zależności pomiędzy zaburzeniami erekcji i współistniejącymi z nim okresami chorobowymi: cukrzycą, zespołem metabolicznym, obturacyjnym bezdechem sennym i depresją.

Leczenie nadciśnienia tętniczego było systematycznie wtórną przyczyną wystąpienia zaburzeń erekcji u klientów lecących na nadciśnienie tętnicze. Opowiadało to przyjmowania prowadzonego lekami z klasy β-adrenolityków. Obecnie pokazywane badania relacji pomiędzy leczeniem nadciśnienia tętniczego według nowych wymagań i modeli, i zaburzeniami erekcji nie potwierdzają złej ich osobie w indukowaniu kłopotów z erekcją.
Męski argument za chronieniem oraz przyjmowaniem cukrzycy

Wyniki szeregu badań epidemiologicznych potwierdzają, iż cukrzyca jest wadą, odpowiedzialną za występowanie zaburzeń seksualnych u obu płci. U przyjaciół są to schorzenia libido, problemy z erekcją oraz problemy z osiągnięciem wytrysku.

5 mało oczywistych faktów na problem cukrzycy

www.Erection-Potency.com
Zaburzenia erekcji indukowane cukrzycą, zwłaszcza cukrzycą typu pierwszego, często dotykają ludzi zdrowych. Określa się, że co inny chory z cukrzycą prawdopodobnie obejmować pasztety z erekcją, zaś toż prawdopodobieństwo wystąpienia zaburzeń wzwodu u chorych z cukrzycą jest czterokrotnie korzystniejsze niż u pacjentów zdrowych. Wykazano również relację pomiędzy byciem zaburzeń erekcji oraz stopniem wyrównania cukrzycy.

W tłuszczy pacjentów z cukrzycą i nadciśnieniem tętniczym na zaburzenia erekcji cierpi 67 proc. pacjentów, z czego 12 proc. na dużą linia tej chorób. Mechanizm patofizjologiczny zaburzeń erekcji jest kompleksowy. Powiązany jest ze kolejami naczyniowymi (angiopatia ), uszkodzeniem systemu nerwowego (neuropatia), zmianami hormonalnymi.