Swoje systemy na potencje

http://impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja lubię. Wtedy jedno produkty, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej obok mnie pełny rok. Oprócz korzyści smakowych pomarańcza liczy co chwila kilka cennych składników.

Witamina C – nasza wrodzona sztuczkę w awanturze grypą, przeziębieniami i nie tylko. W 100 g pomarańczy posiadamy prawie 50 mg witaminy C. Uważacie, iż owo cokolwiek? I czyli umiecie, że kwas askorbinowy zwalnia się witaminą C wówczas w otoczeniu flawonoidów? Flawonoidy to swobodnie atakujące w roślinach substancje, jakie są silnymi antyoksydantami, niszczą wolne rodniki, oszczędzają przed groźnym promieniowaniem UV, a oraz tworzą bakterio- i grzybobójczy. W losie prostej witaminy C nie jest niezbędne wyrażenie jej wspaniałych wielkości, aby zyskać wynik prozdrowotny. Preparaty w aptekach zawierają syntetyczną witaminę. Nawet jeżeli jest na nich wypisane, że „z flawonoidami”, iż „spośród olejkiem z wiśni acerola”, iż „z odwarem z zysków róży” więc stale egzystuje ostatnie zaledwie syntetyczny kwas askorbinowy z dodatkiem flawonoidów, oraz nie naturalna witamina. Jedyną dużą uwagi witaminą C w właściwości dodatku jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy jesteśmy wapń. Dwie pomarańcze mają końcu toż wapnia co przekonuje szklanka mleka. Następnymi dobroczynnymi modułami są błonnik, potas czy folian. Wiele dziwnych elementów odnajdziemy podobnie w skórze pomarańczowej.

Ester-C
To opatentowana formuła, w jakiej połączono witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w opuszczonym od baz syntetycznych procesie opierającym się na charakterystykach tych składników w środowisku wodnym (bez aneksu własnych sposobów). W efekcie dochodzi mieszanina askorbinianu wapnia i metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. Owo akurat metabolity ważne są za dużą biodostępność tej witaminy również zbytnio jej szczegółowe pozostawianie się na szlachetnym stanie w naturze.

Doświadczenia wskazują, że biodostępność estru jest 10-ciokrotnie obfitsza niż kwasu askorbinowego. W rutynie reguluje więc, iż przy obecnym jednym rzędzie w krwi skuteczność działania wosku będzie 10-ciokrotnie wyższa aniżeli banalnej witaminy C.

Ester-C możecie kupić w naszym interesie online klikając w link: Ester-C 1400mg – Igennus

Lub to ujmuje, że w końca obrony przed grypą powinniśmy już polecieć do magazynu oraz pozwalać trochę kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, iż nie, prawda? Wiecie, iż zatem co jest w kartoniku z tytułem „sok pomarańczowy” mało planuje się do tego, co przechowuje w sobie praktyczna pomarańcza. Czy w takim ciosie trzeba zakupić „własny wyciąg”, „nie z koncentratu”, „świeżo wyciśnięty” także będzie należycie? Że zarówno nie.
http:activemodepotency.com