Dlaczego fruktoza to problem?

http://erection-potency.com/sv/krafttillskott-penisforstoring/”

Zastosowanie fruktozy w przemyśle jadalnym jest piekielnie powszechne. Statystyki okazują, że w USA od 1970 do 2005 roku spożycie fruktozy wzrosło drogo niż o 10 tysięcy procent (!). Syrop wysokofruktozowy (w wyciągu HFCS – ang. high fructose corn syrup) zdobywany jest, nie z produktów, zaś spośród kukurydzy. HFCS obejmuje z 42 do 55% fruktozy, ale zarówno fruktoza, jak i glukoza w HFCS są w jednostce niezwiązanej, zaś poprzez wtedy strasznie biodostępnej dodatkowo błyskawicznie przejmowanej niż fruktoza i glukoza z cukru białego. Fruktoza publiczna istnieje wyjątkowo w kondycji tzw. fruktozy krystalicznej oraz stanowi uprawiana poprzez dodatkowe przetwarzanie HFCS. Liczy aż 99% fruktozy, a także w szlaku pracy może ulec zanieczyszczeniu arsenem, ołowiem oraz następnymi metalami ciężkimi.

Swoją renoma fruktoza zawdzięcza wielu składnikom. Syrop wysokofruktozowy istnieje prymitywniejszy w prac niż cukier biały, natomiast przy aktualnym egzystuje o blisko 20 % piękniejszy z cukru. Stosowanie przez część użytkowników fruktozy z bananami, obserwowanymi powszechnie zbyt odpowiednie, promowanie jej jako wartościowej chociażby dla jednostek z tematami zdrowotnymi, podaje producentom świetną sprzedaż. Trudno właśnie ano istniejemy składkami fałszywej propagandy, u baz której stoi zaledwie żądzę dochodzie a nie troskę o polskie zdrowie.

Fruktoza, także gdy glukoza, jest węglowodanem prostym. Chociaż o ile glukozę może metabolizować każda instytucja w znanym bycie, o tyle fruktoza jest metabolizowana absolutnie w wątrobie. W wyniku przemian, jakim podlega fruktoza w wątrobie powstają krople tłuszczu zawierające trójglicerydy oraz swobodne kwasy tłuszczowe. Większość z tych posady tłuszczowych przebywa w wątrobie a jest przykładna za tzw. niealkoholowe stłuszczenie wątroby, zaś dodatkowe są przywożone do mięśni i tam odkładają się w tkance tłuszczowej. Tłuszcz pochodzący z metabolizmu fruktozy w specyfiki przekazuje się w terenie jamy brzusznej zaś istnieje ważny za tzw. otyłość brzuszną. Jeśli oddamy sobie 120 kcal w twarzy glukozy to dopiero 1 kcal zostanie wymieniona w populacji. Jeśli przyniesiemy sobie 120 kcal w perspektyw fruktozy więc aż 40 kcal zostanie przekształcone w tłuszcz.

http://impactofimpotency.com/nl/potentiesupplementen-penisvergroting/”