RealQUIT – Wygraj walkę z papierosem!

ŁATWO RZUĆ PALENIE DZIĘKI RealQUIT

RZUĆ SPALANIE NA TRWALE BEZ:

-plastrów

-gum

-tabletek

-hipnozy

Rzuć palenie raz na ciągle prędko oraz owocnie

Zapomnij o otyłości, załamaniu nerwowym czy uwarunkowaniu z nikotyny.

Najoczywistsza również tania technika na przemieszczenie opalania jest teraz prosta tutaj!

Czym istnieje RealQUIT?

Egzystuje obecne cykl magnesów bioaktywnych.

Zestaw magnesów bioaktywnych przyklejonych do konkretnego miejsca ucha, dbających także zatrzymujących chęć zapalenia skręta, co pomaga wyruszeniem z pociągu nikotynowego.

Takie biomagnesy pokryte są 24-karatowym złotem wypełniającym rolę prostego przewodnika, utrzymując Cię jednocześnie przed reakcjami uczuleniowymi.

Gładkie w zastosowaniu, proste rzucenie palenia!

Pozostaw lepy na uchu przez co deficyt 3, jednakże nie więcej niżeli 4 pory na dzień. Gdyby zatem prawdopodobne, czerp z magnesów, gdyby stanowisz zrównoważony (np. w pałacu w porach wieczornych). Bierz ich przez 6 – 7 dni. W współczesnym czasie możesz świecić papierosy. Siódmego dnia, jeżeli zdecydowanie takiego nie zrobiłeś, przestań palić. Przekonasz się, kiedy szybko rzucić palenie, gdyż magnesy spowodowały pracę endorfin, które usuwają chęć palenia tytoni. Kontynuuj dostawanie z RealQUITTM poprzez stopniowe 20 – 26 dni.

Podnieś magnesy opuszkami palców.

Daj mniejszy magnes z przodu ucha.

Załóż większy magnes z ogona ucha.

Magnesy domniemywa się szczerze dodatkowo lekko.

Nie opuszczają tudzież nie przeciwdziałają Tacy w jak!

Istnieje wtedy poukładaj zamykający bioaktywne magnesy, jakie załatwione w poważnym tle ucha skutecznie działają rzucić palenie tytoni.

Oddziaływanie:

Taka szkoła wysiadania z entuzjazmie tytoniowego wspominana jest aurikuloterapią. Instrument jej grania wierzy na neurologicznym połączeniu ucha środkowego z mnogością terenów całego układu. Wabiki są pokryte 24-karatowym złotem, które sumy pracę opiekuna zaś tymże tymże chroni przed wykonaniem reakcji alergicznych. W sukcesu ich użytkowania podniesiona jest produkcja endorfin, jakie są dostępne za eliminację ochot wzięcia po papierosa.

Rodzaj używania:

Umieść magesy na uchu: mniejszy z początku, natomiast grubszy z ogona. Przylega pozostawić magnesy na uchu przez 3-4 chwile dziennie, nie wkraczając niemniej tegoż porządku. Kurację przylega kontynować przez 5-7 dni, w trakcie pierwszego tygodnia można palić papierosy. I siódmego dnia należy przestać palić. Kurację należy śledzić przez przyszłe 20-25 dni.

Prostalgene

RealQUIT